istanbul eskort

Anket doldurarak para kazandıran siteler 2018! (Ödeme Kanıtlı)

Anket doldurarak

para kazandıran siteler 2018!

         Bu yazıda sizlere anket doldurarak para kazandıran üstelik Türkiye’de de faaliyet gösteren, son derece ciddi ve güvenilir bir kaç anket sitesini tanıtacağım. Yani bu yazıda anket doldurarak para kazanan var mı, hangileridir gibi soruların cevabını bulacaksınız.

Hemen bir not düşelim: Bu yazı ara ara güncellendiğinden yazıda paylaşılan sitelerin büyük çoğunluğu güncelliğini korumaktadır.

Kolay para kazanma yollarından biri de anket doldurarak para kazanma yöntemidir. Her ne kadar yöntemi daha çok gelişmiş ülkeler için geçerli bir yöntem olsa da bazı uluslararası anket firmalarının son zamanlarda Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlaması anket doldurarak para kazanma yöntemi ile ilgili fikirlerimizin de değişmesine sebep oluyor.

Anket doldurarak para kazanma yöntemi ile ilgili daha önceki yazılarımda genelde olumsuz ifadeler kullanmıştım. Yani Türkiye’de yaşayanlar için anket doldurarak para kazanma yöntemini pek tavsiye etmiyordum. Artık bu konuda o kadar katı değilim.

Bu konuda o kadar katı değili dedim diye ”hemen gidin gördüğünüz bütün anket sitelerine üye olun anketleri doldurun ve köşeyi dönün” diyecek değilim. Bununla birlikte Türkiye’de yaşayan ve anket doldurarak para kazanmış biri olarak anket sitelerinden kesinlikle para kazanamazsınız diyerek kendimi yalanlayacak da değilim.

Son zamanlarda anket doldurarak para kazandıran sitelerden bazıları artık Türkiye’yi de tabiri caizse adam yerine koymaya başlamış olmalı ki burada yaşan kullanıcıları üyeliğe kabul etmekle kalmıyor bu üyelere anket doldurmaları karşılığında ödeme de yapıyor.

Bu durum gösteriyor ki eğer Türkiye gelişmişliğini biraz daha arttıracak olursa diğer uluslararası anket firmaları da artık Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayacak dolayısıyla anket doldurarak para kazanma yöntemi işte o zaman gerçekten para kazandıran bir yöntem olarak kolay para kazanma yolları arasındaki yerini sağlamlaştıracak.

Peki iki soruyu birden soralım: Bu yazıda bahsedettiğiniz hangileridir?

Anket doldurarak para kazanan var mı?

Birinci soruya cevap vererek başlayalım: Anket doldurarak para kazanma sitelerinden 1.si Toluna anket sitesidir. Bu site ile ilgili hikayemi kısaca anlatacak olursam; Açıkçası bu siteye ne zaman ne şekilde üye olduğumu da hatırlamıyorum. Herneyse siteden gelen anketler ve sitenin yapısı bana profesyonelce geldiği için mail adresime gelen anketleri müsait oldukça dolduruyordum. Bir kaç ay gelen anketlerden bazılarını doldurdum. Yine doldurduğum bir anket sonrası dedim ki bu anketleri dolduruyoruz ama neticesi nedir?

Bir de baktım ki puanlarım birikmiş. Puanları paraya veya çeşitli hediyelere dönüştürebileceğiniz bölüme gittim (rewards). Paypal hesabıma ödeme talep edebileceğim kadar puanımın olduğunu görünce hemen ödeme talep ettim. Açıkçası çok umutlu değildim. Ama aradan 1-2 hafta geçtikten sonra mail adresime gelen bir mail beni şaşırtmıştı.

Mailde bana 27 dolar ödeme yapıldığını gösteriyordu. İşte o mail:

anket odemeBunun gibi bir ödeme daha almıştım ama açıkçası onun tam olarak anketten gelip gelmediğinden emin değilim zira gelen maili bulamadım.

paypal kanit

Sanırım böylelikle sorusunu da cevaplamış olduk.

Bu site ile ilgili son olarak şunu söyleyeyim geçenlerde bir anket sonrası siteyi bir dolaşayım dedim sitede mail adresinize gelmemiş olan ama doldurduğunuz halde puan kazanabileceğiniz anketler yer alıyor. Bu anketleri doldurarak puanlarınızı arttırabilir dolayısıyla para kazanma sürecini kısaltabilirsiniz.

TOLUNA ANKET SİTESİNE ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

2- Gelelim ikinci sitemize: Açık konuşayım, anket doldurarak para kazanma siteleri arasında ciddi bir yeri olan Opinion ile henüz çalışmadım. Fakat bu sitenin de güvenilirlik ve ödeme konusunda diğerinden farksız olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hani Avea ile Taraftar hatları (Gs,Fb,Bjk Hatları) nasıl üstte aynı çatı altında birleşiyorsa bu iki anket sitesi de öyleler. O yüzden ikisine de güvenebilirsiniz. Opinion anket sitesine üye olmak için BURAYA tıklayın!

Dünya çapında tanınan bir anket firması olan The Panel Station faaliyet ağına Türkiye’yi de eklemiş bulunuyor. The Panel Station’a üye olur olmaz 250 puan kazanıyorsunuz puanınız 1000’e ulaşınca ise ödeme talep edebiliyorsunuz. Anket doldurarak kazandıran firmalardan The Panel Station’a üye olmak için BURAYA tıklayın.

Dünyanın çevrim içi en büyük anket sitelerinden biri olarak tanınan Research Now’un bir parçası olan Valued Opinions’a üye olmak için BURAYA,

Bir uluslararası araştırma firması olan ve ülkemizde artık adından çok sık söz ettiren İpsos anket sitesi üyeliği için BURAYA tıklayın.

Dünya genelinde 60’tan fazla ülkede  çevrimiçi tüketici araştırmalarında yani anket araştırmaları konusunda hizmet veren Global Test Market sitesine üye olmak için BURAYA,

Anket doldurarak para kazanma sitelerinden Fikir PAZARI sitesine üye olmak için BURAYA,

Anket doldurarak kazanmanıza imkan veren diğer güvenilir anket siteleri :

Uluslararası arenada faaliyet gösteren, Anket doldurarak para kazanma sitelerinden biri olarak Türkiye’ye yakın zamanda giriş yapan Daedalus anket ve araştırma sitesine üye olmak için BURAYA tıklayın (geçici olarak üye alımı kapalıdır.)

Katıldığınız her anketten topladığınız puanları paraya çevirip paypal hesabınıza aktarabileceğiniz Uluslararası Anket Firması Myiyo’ya üye olmak için BURAYA tıklayın.

Anket doldurarak para kazandıran sitelerden Mysurvey’e üye olmak için ise BURAYA tıklayınız.  ( Geçici süreliğine üye alımı durdurulmuştur.) (Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir anket sitesi olan Lightspeed Research firmasının Türkiye koludur.)

Yerli siteler arasında hem anket doldurarak hem de mail okuyarak para kazanma konusunda marka haline gelen Napolyon’a üye olmak için ise BURAYA tıklayın ve ücretsiz üyeliğinizi başlatın.

Arkadaşlar burada farklı tarzda çalışan bir firma için burada ayrı bir paragraf açmamız gerekiyor.

Aşağıdaki alıntıyı son derece dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.

Tanıtıacağımız Firma GFK.. Bu firmaya üye oluyor bir iki gün sonra aranıyor ve sonrasında size şöyle bir kargo gönderiyorlar:

Kargo іçerіğі :   gfk

Okuyuсu cihaz     
GPRS dock
Kitapçıklar
Hediye kataloğu

ve birkaç ufak hoşgeldin hediyesi :)

GfK araştırmaları bu piyasası bilenler için zaten çok bilindik bir durum.

Artık GFK Türkiye’de !

Burada yani Türkiye’de başlattıkları yeni araştırma paneliѕti аlımlаrınа siz de dahil olabilirsiniz !

 1. Giriş formunu eksiksiz doldurunuz.
 2. Bizden gelen e-maille alacağınız talimatları takip ediniz.
 3. Kayıt işleminizi tamamlayınız ve GfK Mobile Monitor yazılımını indiriniz!
 4. İşte bu kadar! Artık çalışmamızın bir üyesisiniz!

Siz de bu şekilde kazanma fırsatı sunan GFK ya ücretsiz üye olmak için BURAYA tıklayınız.

Son olarak küçük bir fırsattan daha bahsedelim; adrese yemek isteme imkanından yararlanmak amacıyla adreseyemek sitesine ücretsiz üye olmanızı öneriyoruz.

Neden mi ?

Çünkü bu siteye üye olduğunuzda 3 aylık MUBi.COm ücretsiz üyelik hakkını elde etmiş oluyor ve böylece dilediğiniz filmi hiçbir ücret ödemeden izleyebiliyorsunuz ayrıca yemek siparişi vereceğiniz zaman da karar kara nereden sipariş etsem diye düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

Evet bu çok cazip fırsatı kaçırmamak için BURAYA tıklayın ve Adreseyemek sitesine ücretsiz Üye OLUN!

Hadi size son bir fırsat daha.. BEDAVA İPHONE ÇEKİLİŞ FIRSATINA KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Cevabınız EVET ise Önce BURAYA TIKLAYIN sonra açılan sayfadaki şartları okuduktan sonra çekilişe katılın!

Kolay para kazanma yollarından biri olan anket doldurarak para kazanma yöntemi için anket doldurarak para kazanma rehberimizi ücretsiz olarak indirmek için Bedava Anket Siteleri Listesi başlıklı yazımızda belirtilen basit işlemleri uygulayınız.

Not: Anket doldurarak para kazanma yöntemi ile öyle büyük paralar kazanacaksınız demiyorum. Ama bu ve benzeri (ki öyle siteleri öğrendikçe sizlerle paylaşağım) sitelerden çerez paranızı çıkarabilirsiniz.

Yapılan aramalar: anket doldurarak para kazanan varmı,kolay para kazanma yolları, türkçe anket doldurarak para kazandıran siteler ücretsiz

Gelen Aramalar:

İnternetten sermayesiz, risksiz, ayda 1000 TL ye kadar kazanmanın yollarını profesyonelce öğreten ''Goomass'' gerçekten kazandırıyor mu? öğrenmek için BURAYA tıklayın. En güvenilir ,ücretsiz anket siteleri ile anket doldurarak para kazanmak için BURAYA tıklayın!
You can leave a response, or trackback from your own site.

236 Yorum to “Anket doldurarak para kazandıran siteler 2018! (Ödeme Kanıtlı)”

 1. hilal dedi ki:

  peki sizin kaç puanınız vardı 27 dolar değerinde olan

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   İnanın hatırlamıyorum çünkü ben pek önemsemiyordum anketleri doldururken hatta yazıda belirttiğim gibi ödeme talep ederken dahi ödeme yapacağından umudum yoktu o yüzden ona dikkat etmedim. Ama yine de bir ara onunla ilgili güncel bilgileri yazmaya çalışırım.

 2. hah dedi ki:

  “Bir bakmışım puanlarım birikmiş” gerçekten komik bir cümle. Anket sitelerinin genelde verdiği anket başı para 0.01 – 0.05 arası ve sorular bitmek bilmiyor. Arasıra gelen anketleri doldurmakla olmaz o 27 dolar.

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Burada komik bir cümle veya komik bir durum yok ama her zaman için hiçbir delil olmadan sırf bir tahminden yola çıkarak iftira dolu cümleler kurmak yerine komik cümleler kurmayı tercih ederim.

   Olay aynen anlattığım gibidir. İnanıp inanmamakta kişi serbesttir ama hiç bir delili olmadan atıp tutmakta ve iftira atmakta serbest değildir!

 3. kazanket.com dedi ki:

  kazanket

  kazanket 24 Ağustos 2012 Cuma günü açılıyor!

  24 Ağustos günü yayınlanacak olan ilk anket ile kazanket.com kazandırmaya başlayacak.

  Siz de bu kazandıran sistemde yerinizi almak istiyorsanız hemen üye olun, böylece 24 Ağustos’tan sonra sadece davetiye ile kayıt olabilecek kullanıcılardan ayrıcalıklı bir konumda olun.

  Anında 5 arkadaşınız için davetiye hakkı ve 1 TL değerindeki 100 parapuan anında hesabınıza yüklensin!

 4. akif dedi ki:

  kayıt oldum ama mailime anket kitabı gelmedi bi yardımcı olurmusunuz

 5. Murat dedi ki:

  üye oldum ve facebook sayfanızı beğendim bende fakat benim myeniler197 mail adresimede anket kitabı gelmedi. Gönderebilirmisinz. Teşekkürler.

 6. dursun81 dedi ki:

  selam. ben de kayıt oldum ve gerekenleri yaptım. ilginize teşekkürler

 7. nuray dedi ki:

  anket doldurarak para kazanma ile ilgili yardımcı olabilecek kişilere sorularım olacak.Yardımcı olursanız sevinirim. Öncelikle İyi para veren ve ödemeyi de kısa vadede yapan önerdiğiniz şirketler nelerdir ve üyelikleri ücretli mi değilmi öncelikli merak ettiğim bu ama buna bağlı olarak ANKET LİSTESİ diye bir kitap varmış onu almak mecburi mi almadan yapılamıyor mu hani nasıl yapılabileceğini o kitap olmadan öğrenebileceğim internetten indirebileceğim tavsiye ettiğiniz herhangi bir site var mı bu konularda detaylı bilgilendirirseniz bir de anket doldurma sonucu kazandığınız para çek olarak almak istersek karşı tarafın gönderebilmesi için neler yapmamız gerekiyor bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

 8. FULYA dedi ki:

  Merhaba Fatih Bey,

  Bana göndermiş olduğunuz anket indir linkini tekrar gönderebilirmisiniz?

  Şimdiden Teşekkürler.

 9. tuğba dedi ki:

  2gündür bende ek gelir olması amacıyla evdeki ölü zamanlarımı da değerlendirmek için bu anket sistemlerini araştırıyorum..size sormak istediğim bu siteye rastlayana kadar diğer baktığım sitelerde sistem hep belli bir miktar karşılığı anket e-kitapbını edinmek..sizde nasıl oluyor da ücretsiz oluyor..bu listelerdeki şirketlerin gerçekten geri dönüş yapacağı ne malum, beni bilgilendirirseniz çok sevinirim..

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Bence soruyu şu şekilde sormalıydınız. Nasıl oluyor da sizin ücretsiz verdiğiniz kitabı bir sürü site ücretli olarak 40-50 TL ye satıyor? Zira bu kitaplar ücretle satılacak kadar harika bilgiler barındıran hiçbir yerde bulunmayan sırları sunan kitaplar değiller.
   Bizim verdiğimiz kitabın onlardan eksiği yok fazlası vardır. Emin olabilirsiniz. Yani zannetmeyin ki o kitap ücretli diye oradaki siteler veya şirketler buradakinden farklı ve daha kaliteli. Bunu ücretli anket kitaplarını bizzat incelemiş biri olarak bunu söylüyorum. Öyle birşey yok.
   Bütün bunlara rağmen yok ben illaki para verip o kitaplardan alacağım diyorsanız tabi siz bilirsiniz.

 10. öznur dedi ki:

  Merhaba, kayıt oldum fakat henüz anket kitabı gelmedi, ilgilenirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

 11. hasan dedi ki:

  anket kitabım gelmedi bir yardımcı olur musunuz

 12. murat dedi ki:

  hocam anket kitabı gelmedi yardımcı olurmusun .

 13. murat dedi ki:

  fatih ney bende istiyorum email adresimi girdim

 14. murat dedi ki:

  mesala ben anket sitelerine yani anket doldurarak para kazandıran sitelere üyeyim yeni anketler geldiği zaman email adresmie bildirimi geliyormu yoksa hergün anket sitelerine girip kontrolmu etmek zourundayım?

 15. nuir dedi ki:

  kayıt oldum anket kitabım ne zaman gelir

 16. cenk dedi ki:

  merhaba bende ankete katılmak istiyorum fatih bey

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   O halde sol üstteki forma mail adresinizi girip mail adresinize gelen maili onaylayınız. Ardından facebook sayfamızı beğeniniz. Bu iki işlem sonrasında anket kitabı mail adresinize gönderilecektir.

 17. ali dedi ki:

  kayıt oldum anket kitabım ne zaman gelir acaba…

 18. samet dedi ki:

  kayıt oldum ve facebook sayfanızı beğendim kitap ne zaman gelir acaba

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Anket doldurarak para kazandıran sitelerle ilgili bilgilerin yer aldığı bir mail ve kitap indirme linki mail adresinize gönderilmiştir. Tabi abonelik formunu doldurduysanız..

   • mehmet dedi ki:

    yaklaşık bir aydır araştırma yapıyorum. bazıları saçma diyor. bazıları zaman kaybı ödeme yapmayıp anket de göndermiyorlar diyor. günde 1,5-2 saat internette zaman geçiriyorum ve anket doldurma işi kafama yattı. ancak olumsuz yorumlardan sonra zaman ayırıp uğraşmaya değermi bilmiyorum. ne dersiniz. fatih bey samimi bi şekide cavplarsanız sevinirim.

    • Fatih ATASOY dedi ki:

     Düşüncelerimi samimi bir şekilde zaten yazılarımda defalarca serdediyorum. Anket doldurarak para kazanma konusuyla ilgili blogda bir arama yaparsanız düşüncelerimi ve tavsiyelerimi görebilirsiniz.

 19. duygu dedi ki:

  bana anket gelicek site yazabilirmisiniz bulamıyorumda teşekkür ederim şimdiden =)

 20. mehmet dedi ki:

  ben de katılmak istyorum

 21. leyla dedi ki:

  merhaba Fatih Bey,
  bende anket listesi kitabımı bekliyorum… ilgilenirseniz sevinirim, teşekürler.

 22. leyla dedi ki:

  kitabım hala gelmedi :(( ilgilenirseniz sevinirim

 23. eceee dedi ki:

  Fatih bey bana paypal hesabı olmadan para kazanabılecegım sıteler lazım hepsı paypay hesabı ıstıyor bende sadece hesap kartı var napolyon bunun gıbı sadece hesaba odeme yapan sıteler lazım burdan ıyı kotu alıyom tesekkurler

 24. eceee dedi ki:

  fatih bey kayıt oldum facebook sayfasınızı begendım kitabınızı beklıyorum k. gelsın :):):):

 25. vidalı mil dedi ki:

  çok teşekür ederim anket doldurarak para kazanma gerçekten ilham verici

 26. ali dedi ki:

  Arkadaşlar
  İnternetten para kazanmak hayal değil
  Deneyin hayal olmadığını kendi gözlerinizle görün

 27. Mesut dedi ki:

  Merhaba Fatih Bey kayit oldum facebook sayfanizi begendim
  (BEDAVA ANKET LISTESI KITABI)bekliyorum tesekkurler.

 28. güner dedi ki:

  bende anket doldurmak istiyorum .fakat hala şüpelerim var gerçekte ne kazandırır vene kadar zamanda çünkü bazı sitelerde çok iyi paralardan bahsediyor .ayrıca kayıt olup kazananlar varsa bilgi verebilirmi.

 29. gabriel dedi ki:

  Merhaba Fatih Bey kayit oldum facebook sayfanizi begendim kitabı bekliyorum tesekkurler

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Kayıt listesindeki tüm arkadaşlara anket siteleri listesi kitabını gönderdim ama sizin mail adresinizi göremedim. Farklı bir mail adresi ile yeniden kayıt olursanız kitabınızı gönderebilirim.

 30. Fatih dedi ki:

  anket kitabım geldi sanırım teşekkürler şimdiden adaşım kolay gelsin

 31. emre dedi ki:

  kitabı gönderebilir misiniz??
  kayıt ve beğeni.. ok!

 32. zuhal dedi ki:

  Fatih Bey;
  bende kayıt oldum bana da kitap gönderir misiniz?

 33. yunus dedi ki:

  Fatih bey kayıt oldum. mail de yazdım fakat burda görünmüyor. tekrar yazıyorum. kitap gönderirseniz sevinirim.

 34. şenay dedi ki:

  fatih bey anket listesi bekliyorum

 35. nurcan306 dedi ki:

  ben bir türlü kayıt olamıyorum bu anket sitelerine mail adresime kayıt olduğuma dair mail geliyor ama buseferde başka işlemler istiyorlar anket felan gelmiyo anlamadım nasıl iş sizinkisi hangi anket şirketi acaba

 36. Umut dedi ki:

  Anket kitabını banada yollarmısınız Fatih bey?

 37. şerife dedi ki:

  slm fatih bey bedava anket siteleri kitabını benim mail adresime gönderebilirmisiniz..birde bu siteler ne derece güvenilir cvp bekliyorum

 38. lokman bal dedi ki:

  Bende bu anket dünyasına katılmak istiyorum. Banada e kitaptır vesaire yardımcı olursanız memnun olurum

 39. Berk Hüner dedi ki:

  Dediklerinizi yaptım kitabı bekliyorum…

 40. Melissa dedi ki:

  Bekliyorum bende kitabi simdiden tesekkurler

 41. sevil dedi ki:

  fatih bey tolunada biriken paralarınızı nası harcadınız veya gelen maillerde bahsetmişsiniz bunları nasıl teslim alıyorsunuz belli bir hesap belirmiyorlarki

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Tolunaya üye olurken veya parayı çekmek istediğinizde paypal adresinizi veriyorsunuz. Ödemeniz de paypal adresinize yapılıyor. Siz de paypal adresinizden hesabınıza parayı çekiyorsunuz. Olay bundan ibaret.

 42. serdar dedi ki:

  mail adresimi yazdım
  facebook sayfanızı göremedim nasıl beğencem :)

 43. mustafa dedi ki:

  Fatih bey kayıt oldum facebook sayfanızı beğendim anket listesi kitabım gelirmi? bekliyorum.

 44. kemal dedi ki:

  ARKADAŞLAR EN ÇOK para KAZANDIRAN GUVENILIR SITELER BURADA GERÇEKTEN

 45. tahir dedi ki:

  fatih bey kayıt oldum kitap gelmedi yardımcı olursanız sevinirim

 46. esra dedi ki:

  kayıt oldum gelen yok giden yok fatih bey

 47. sinemayse dedi ki:

  fatih bey ben ben facebook sayfanızıda beğendim size ordanda yazdım ama cevap alamadım bana mail olarak gelmedi internet sitesi adresleri wönderirimisiniz

 48. mehmet dedi ki:

  banada gönderirmisiniz adresleri…

 49. fatma dedi ki:

  fatih bey facebook ve int.sitenizi beğendim ancak hala adresler gelmedi..sizden mail. bekliyorum..tşk.

 50. emin dedi ki:

  fatih bey.kayıt dediniz kaydolduk.beğen dediniz beğendik.hani e-kitap göndercektiniz.lütfen yardımcı olurmusunuz.bekliyorum.
  teş.

 51. m.k dedi ki:

  mrb lar faceden beğendim kayıtta oldum ama gelmedi anket sitelerini gösteren e-kitap :(

 52. hüseyin dedi ki:

  s.a fatih bey web sitesi istiyorda sitem yok kayıtta oldum ama yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 53. hakan dedi ki:

  fatih bey ben kayıt oldum beğendim ama ortalıkta e-kitap yok lütfen kontrol edermisiniz

 54. hüseyin dedi ki:

  s.a fatih bey üye oldum ama web sitesi soruyor yardımcı olursanız sevinirim

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   A.s Hüseyin bey anket sitelerine üye olurken web sitesi yazma zorunluluğu yoktur. Bu yüzden o kısmı boş bırakınız. Eğer boş bıraktığınızda dahi onay vermiyorsa o halde yanlış yere kayıt oluyorsunuz demektir.

 55. hakan dedi ki:

  fatih abi bana mail geldi download butonuna bastığımıda sayfa bulunamadı yazıyor yardımcı olurmusun

 56. mennan dedi ki:

  fatih bey bana da gönderebilirmisiniz kitabı

 57. lkmolc dedi ki:

  fatih bey abone oldum ve facebook sayfasını beğendim kitabımı göndere bilir misinz adresime

 58. akın dedi ki:

  fatih bey üye oldum ve facebook sayfasını begendim.kitabımı gonderebılırmısınız.teşekkürler

 59. serdar dagtas dedi ki:

  nette bir cok anket siteleri listeleri olan e-book lar var.Bunların içinde ciddi odeme yapanları belirttiyseniz bu kitbı edinmek isterim.saygılrımla

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Anket siteleri kitabının piyasada 40-50 TL ile satılan anket kitaplarından fazlası vardır eksiği yoktur. Kitabı edinmek için yapmanız gerekenler belli . Dilerseniz işlemleri gerçekleştirir kitabınızı alırsınız..

 60. hill dedi ki:

  bende üye oldum facebook sayfasını beğendim mailimi bekliyorum

 61. Ali dedi ki:

  O kadar çok yazı okudum bu anket doldurarak para kazandıran sitelerle ilgili en gerçekçisi burada. Tebrikler gerçekten.

 62. sait dedi ki:

  fatih bey kayıt oldum ama hala anket kitabı gelmedi gönderebilirmisiniz rica etsem

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Ne zaman kayıt oldunuz ki? Hala gönderilmedi dediğinize göre en azından dün kayıt olmuşsunuz? Dün kayıt olanlara zaten içerisinde anket doldurarak para kazandıran sitelerin yer aldığı bedava anket siteleri listesi kitabını gönderdim. Bugün kayıt olmuşsanız gece vakti kitap mail adresinize gelir inş.
   İyi çalışmalar.

 63. Yasin dedi ki:

  Fatih Bey kayıt oldum ve kitabınızı beklemekteyim. Kitabı yollar mısınız

 64. sait dedi ki:

  fatih bey hayırlı akşamlar hala bana anket doldurarak para kazandıran sitelerin yer aldıgı bedava anket siteleri listesi kitabı gelmedi sabırsızlıkla bekliyorum . allaha emanet olun

 65. ufuk dedi ki:

  Fatih bey kusura bakmayın ama kitap için gönderdiğiniz mail’deki indirme Linki maalesef silinmiş tekrar yeni bir link göndermenizi rica ediyorum…

 66. nazlı dedi ki:

  mrblar fatih bey!!!
  ben de bu iş ile meşgul olmak istiyorum.kitabı aldım bende…ayrı bir gmail adresi aldım bunun için çeşitli girip kayıt oldum.

  şimdi endişem benim mail adresimize gelicek dimi anketler.yani uye oldugum her sıtee girip anket varmı diye bakyacagım dimi.anketler mail adresime gelicek.birde diger bir endişem üni ögrencisiyim ilerde nişanlımla birikim yapmak için evde boş vakitlerimi degerlendirmek amacı ile girdim amacıma ulaşır mıyım???bir yararı olur dimi??

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Merhaba Nazlı Hanım,

   Anket doldurarak para kazanma yöntemi ile ilgili birçok yazıda bu konuya cevap vermiştim. Mesela bu yazılardan biri olan Anket doldur para kazan başlıklı yazıda anket doldurarak para kazanma yöntemine nasıl bakmanız gerektiğini detaylıca anlattım. İlgili yazıyı okuduğunuzda tüm sorularınıza cevap alabileceksiniz.

 67. birsen dedi ki:

  merhaba fatih bey benim merak ettigim konu mesela ben anket doldurmaya başladım belli bir zaman sonra yapamadım vazgeçtim herhangi bir problem çıkarmı bende anket doldurmak istiyorum fakat bazı korkularım var onun için bir türlü üye olamıyorum bilgilendirirseniz sevinirim

 68. ali değirmi dedi ki:

  üyeliğime yaptırdım. ve faceden beğendim kitabımı bekliyorum.

 69. gülten dedi ki:

  gönderdiğiniz kitap listesi linkini açamıyorum ne yapmalıyım?

 70. funda dedi ki:

  iyi günler bende anket doldurup para kazanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 71. mahmut210 dedi ki:

  fatih bey merhaba
  kitabı bana da gönderebilirmisiniz.bende üye oldum.

 72. özlem dedi ki:

  fatih bey ben kayıt oldum facebook sayfanızıda beyendim kitabım nezaman gelir acaba.

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Anket doldurarak para kazandıran siteleri içerin bedava anket siteleri listesi kitabı siz de dahil olmak üzere yeni abone olan tüm kullanıcılara gönderilmiştir Özlem Hanım..

 73. büşra dedi ki:

  mrb fatih bey ben de üye oldum ama mail gelmedi yardım edebilirmisiniz

 74. asel dedi ki:

  kiap nasıl indircem beceremedim , aşama aşama yazarmısınız?saygılar

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Öncelikle yukarıda sol üst kısımda yer alan bedava anket siteleri listesi kitabının altındaki boşluğa mail adresinizi yazıp abone olmak için ilgili butona tıklıyorsunuz. Sonrasında mail adresinizi açıp gelen maili açıp doğrulama bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında ben abonelere sırası geldikçe anket kitabını gönderiyorum.

 75. malik dedi ki:

  Merhaba. Ben mailimi yazıyorum ama bana herhangi bir mail geri dönüşü olmuyor. Mac kullanıcısıyım acaba ondan olabilirmi.
  Ayrıca bu forum nereden.

 76. uluhan dedi ki:

  fatih bey bn hem kayıt oldum hmde faceden bagendim lutfen sizde kitabı gönderibilirmisiniz

 77. SUZAN YÜZLÜK dedi ki:

  yaa bende anket doldurup para kazanmak ıstıyorum lutfen yardımcı olur musunuz

 78. asel dedi ki:

  teşekür ederim herşey için…yalnız bişey merak ediyorum,,,,şimdi herşey tamamlandığında bir yaptırım söz konusu olabilir mi???yani üyelik için herhangi bir ücret söz konusu olabiliyor mu???

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Hayır, üyelik kesinlikle ücretsizdir. Yani anket doldurarak para kazandıran siteler diye yukarıda sıraladığımız sitelere ne üye olurken ne de sonrasında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

 79. selahattin dedi ki:

  bende koyuldum bu işe,hayırlısıyla…fatih bey banada kitap yollarmısınız.teşekürler şimdiden……

 80. nuran dedi ki:

  ben dde faydalanmak istiyorum

 81. fırat dedi ki:

  uye oldum kıtap felan gelmedı sızden gelen e posta para kazandıran oyunlar hıc bıseyde acıklanmamıs en durust benım dıyen kısı bıle ınsanları kandırıyor

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Siz mail aboneliğinizi başlatır başlatmaz sitede yayınlanan her yazı mail adresinize otomatik olarak gelir. O maile bakıp nerede anket kitabı, burada başka şeylerden bahsediliyor diyerek alelacele yorumlarla bizi itham etmeniz pek hoş olmamış. Keşke daha sabırlı olsaydınız. Ayrıca ben hiçbir zaman en dürüst benim demedim. Ancak dürüst olmaya çalıştığımdan emin olabilirsiniz.

 82. dilara dedi ki:

  bana da yollar mısınız

 83. muhammet dedi ki:

  Merhaba kayıt olup faceden sayfanızı begendım fakat adres listesı gelmedı ilgilenebilirmisiniz.

 84. Mustafa dedi ki:

  Fatih bey. Mailime gelen postayı onayladım. Anket defterini beklemedeyim. Saygılar.

 85. ece dedi ki:

  fatih bey.mailime gelen postayı onayladım.anket defteri gelmedi.gönderebilirmisiniz

 86. nazmiye dedi ki:

  ya nereye üye yada kayıt olucam akşam doldurup gönderdim hala bişey gelmedi mailime

 87. halit dedi ki:

  fatih bey böyle bir bilgiyi bizlerle paylaştığınız için teşkür ederim.Yalnız bana liste gelmedi

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Halit Bey eğer aboneliğinizi yaptıysanız bedava anket siteleri listesi kitabı mail adresinize gönderilmiştir. Az önce listede yer alan herkese anket kitabını gönderdim.

 88. Okan dedi ki:

  Fatih bey onay mailini de tamamladım facebook listenize katıldım , anket listesi ne zaman gelir aceba ? Açıklamalar ve paylaşımlar için ayrıca teşekkürler.

 89. hatice dedi ki:

  Bende az önce kayıt oldum beklemedeyim inşallah banada gönderirsiniz 42 tl verip diğer kitapları almaya cesaret edemedim sonuçta para kazandırma garantisi varmı yokmu bilmiyoruz kar yapalım derken zarar etmekde var.

 90. huseyin dedi ki:

  İyi calismalar fatih bey kayit ettim ama mailime liste gelmedi bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim.

 91. ali dedi ki:

  fatih bey slm.anket indirme maili gelmiş tşkrler fakat indirmek için sayfanızdaki sitelere üye oldum ve hala ücret talep ediliyo kaç saattir adı bedava olan anket listesini göremedik üzülerek ücretli bide bedava diye yazıyo.beğenmedik facede sayfa bırakmadım hertaraftan adrese giriyom mailimde ama ücret talep ediyo anlamadım valla.tşkrler.

 92. ayten dedi ki:

  kayit oldum ve facebook sayfanizi begendim ucretsiz adres listesi kitabini gonderebilir misiniz lutfen

 93. Şükrü ŞAHİN dedi ki:

  fatih bey kayit olali iki gun oldu
  e kitap ne zaman gelir?

 94. özge dedi ki:

  fatih bey kayıt oldum facebook sayfanızı beğendim 2 gün oldu anket siteleri listesi kitabı ne zaman gelir?

 95. özge dedi ki:

  şaka mı bu ya mail geldi indirme linki var ama ücret talep ediliyor. mailde yazan her şeyi yaptım bütün sayfaları beğendim ama kitap ücretli burda ücretsiz olduğunu iddia ediyorsunuz ama.

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Siz ücretli indirme linkine tıklamışsınız ki tüm download sitelerinde bu böyledir. Yani yanlış yere tıklamışsınız. Kitap ücretsiz olduğu gibi indirmesi de ücretsizdir. Ancak siz o linki bulamamışsınız. Ben size başka yoldan göndereceğim kitabı..

 96. gamze dedi ki:

  merhaba bende az önce üye oldum fakat anlamadığım bişey var benim kredi kartım falan yok ödemeler nasıl yapılıcak ptt yoluyla falan oluyomu bilgilendirirseniz sevinirim çünkü hiç anlamıyorum bu konulardan girdik bi işe ama hayırlısı :)

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Her site farklı bir ödeme yöntemi seçebiliyor. Mesela kimisi paypal ile kimisi ise banka hesabına gönderim yapıyor. Tabi genellikle paypal hesabına ödemeler yapılıyor

 97. MUHAMMED YILMAZ dedi ki:

  S.A
  fatih bey abone oldum.. kitabı gönderirseniz sevinirim.
  iyi çalışmalar.. tşk ederim şimdiden

 98. burcu tok dedi ki:

  Fatih bey 5 gün önce bir yola çıktım.20den fazla siteye üye oldun tek tek aramak bulmak oları incelemek çevirmek gerçekten çok zor 3 gün sabahladım işin içinden çıkamadım henüz.Sonra sizinle karşılaştım ve herkesin ücretle sattığı kitabı siz ücretsiz göndereceksiniz(henüz elime ulaşmasada)bunu bilmek beni mutlu ediyor.size bu katkılarınızdan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum..

 99. burcu tok dedi ki:

  Kitabım geldi.Çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

 100. MUHAMMED YILMAZ dedi ki:

  FATİH BEY
  İNDİRME LİNKİ GELDİ AMA ÜCRETLİ DİYOR.. YANLIŞ YERE Mİ TIKLIYORUZ.. LİNKE TIKLAYINCA.. PENCERE GELİYOR YA ORDA NEREYE TIKLAYACAĞIZ. FATİH BEY..

 101. can dedi ki:

  anketler ne zaman gelecek

 102. emin dedi ki:

  salam men bura nece uye ola bilerem

 103. buse dedi ki:

  slm fatih bey ben daha önce indirmek istemiştim kitabı fakat ücretli yere tıklamısım vazgeçmiştim tekrar gönderebilirmisiniz birde tc kimlik istiyorlar güvenli olup olmadıgı biraz şüphe duydum bilgilendirirseniz sevinirim lütfen

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Yeniden gönderdim yine indiremediyseniz iletişim kısmından yazınız lütfen. Tc kimlik numarası verip vermemek size kalmış. Kimlik numaranıza birçok insan zaten rahatlıkla ulaşabiliyor önemli olan o numaradan ziyade kimlik fotokopiniz vs. belgeler..Ama yine de siz bilirsiniz içinize sinmiyorsa vermeyebilirsiniz.

 104. kubra dedi ki:

  bana kitap falan gelmedı maılıme uyelıgımı aktıf falanda ettım neden acaba

 105. leman dedi ki:

  Merhaba Fatih Bey;
  bende üye oldum mailinizi beklemekteyim. tşk.

 106. emine dedi ki:

  merhaba,bedava anket kitabı istemiştim gelen linkte turbobit sitesine üyelik yapılıyor bu da sanırım upload yada download ederek para kazandıran bir site yanloş mı geldi acaba ya da ben mi beceremedim?

 107. gizem dedi ki:

  merhaba ben kayıt oldum ama anket kitabı gelmedi yardımcı olursanız sevinirim

 108. gizem dedi ki:

  teşekkür ederim ama ben kitabı indiremedim yardımcı olur musunuz?

 109. selatin dedi ki:

  kayıt oldum ama kitap gelmedi

 110. ozlem dedi ki:

  Fatih bey bende kayıt oldum ancak kitap elime gecmedi:(

 111. rasim dedi ki:

  gerçekten güvenilir mi bu sistem? kimlik bilgileri filan verilince bir şüphede kalıyorum..bilgi verirseniz memnun olurum..

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Rasim Bey bu yazıda paylaştığımız siteler kurumsallaşmış profesyonel ve çoğu uluslararası faaliyet gösteren istelerdir. Yani diyebilirim ki anket doldurarak para kazandıran siteler içerisinde en güvenilir olanlarıdır. Bu sitelere de üye olurken böyle tedirginlikler yaşıyorsanız anket doldurarak para kazanma işine hiç bulaşmayın derim. Ayrıca gerek satış ortaklığı olsun gerekse başka kazanç yöntemi olsun ödeme yapılacak bir çok sistemde kimlik numarası istenmektedir. Bu da gayet normaldir.

 112. ebru dedi ki:

  fatih bey merak ettim acaba sizden başka kimse kitap göndermeyle ilgilenmiyormu ve ilk arkadaştan başka kimse para kazanamadımı ki yazmıyor. Üye olduğumuz takdirde kitabı ücretsiz gönderiyorsunuz bu hoş birşey ama günde kaç anket doldurmamız gerekiyor ki belli bir miktar ödeme alabilelim.
  iyi çalışmalar

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Evet Ebru Hanım kitap göndermeyle benden başka kimse ilgilenmiyor. İlk arkadaştan başka para kazanan oldu ise bile buraya yazmak aklına gelmemiştir. Çünkü öyle iki üç günde kazanılmıyor ki burası aklına gelsin de yazsın.. Günde kaç anket doldurursanız doldurun anket doldurarak kısa sürede inanılmaz kazançlar elde edemezsiniz. Ama siz yine de tüm anketleri doldurmaya çalışın.

 113. neriman dedi ki:

  ben birşey merak ediyorum bu sitede neden hiç kimsede 1 ay sonra bile olsa tşk ederim kazanmaya başladım tarzda bir mail atmamış..

  • Fatih ATASOY dedi ki:

   Çünkü ziyaretçiler internetten para kazanmayı öğrenmek için sadece bu siteyi ziyaret etmiyor da ondan. Onlarca siteden edindikleri bilgiden yola çıkarak birşeyler yapıyor ve neticesinde ya kazanıyor veya kazanamıyorlar. Kazananlar hangi siteden ne öğrendiklerini ve nasıl kazandıklarını not tutacak değiller ki sonradan dönüp şu siteden bunu öğrendim de bunu kazandım desinler..

   Diğer taraftan bu siteler bir yol gösterici ve rehber misyonu üstlenmektedir. Neyi nasıl nereden öğreneceğinizi anlatırlar. Yani bu siteler İnternetten para kazanmanın genel olarak hangi yollarla olduğunu ve bu yolları hangi kaynakların en iyi öğrettiğini anlatan sitelerdir. Bu sitelerden Sihirbazlık beklememek ve gerçekçi olmak gerekir..

 114. Mustafa dedi ki:

  Fatih bey bende kayıt yaptım.Kitap henüz gelmedi Mail Adresime. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada ALLAH Razı olsun sizden.

 115. ibrahim dedi ki:

  Üye oldum mail bekliyorum lütfen

 116. kamil dedi ki:

  mrb bende üye olmak istiyorum nasıl olurum yardımcı olurmusunuz fatih bey

 117. mehmet dedi ki:

  Merhaba,
  Gerekli tüm işlemleri yaptım facebook tan da begendim fakat mailime gelen bir şey olmadı 2 gün oldu ne zaman gönderilecek bilgi verir misiniz ?

 118. hüseyin dedi ki:

  bende üye oldum ve kitabı bekliyorum tşkler

 119. Ilgın Demirci dedi ki:

  Kayıt oldum ama anket kitabım gelmedi tesekkürler.

 120. nagihan dedi ki:

  merhaba fatıh bey kıtabım geldı cok tesekkur ederım sozunuzu tuttugunuz ıcın benım sorum daha cok yenıyım sıtelere uye olmaya balıcam yanlız bı puruz oldu paypal hesabı olusturun dıyor tam olustururken kredı kardı bılgılerı ıstıyor ve kartım yok kredı kart olmadan olmuyor mu hıc yardım edermısınız sımdıden tesekkurler..

 121. ahmet dedi ki:

  bnde katılmak istyorum yarm edrmsnz kred kartm yok viza var

 122. cgdm dedi ki:

  Bende gerekenleri yaptim mail adresimee henuz bisey gelmedi bekliyorum

 123. Adana Haberleri dedi ki:

  Güzel hizmet ve paylaşım teşekkürler.

 124. bahattin dedi ki:

  böyle anketlerden para kazanılıyormu gerçekten denemek istiyorum emailden onay verdim ne zaman gönderirsiniz kitabı mailime

 125. Ali dedi ki:

  Begendım bı kıtapda bana yollarsanız sevırım fatıh bey kendınıze ıyı bakın yazılarınız ıcın cok tesekkur ederım.yenı gordum malesefff daha once tanıssaydım keske

 126. hamza dedi ki:

  ben beğendim kaydoldum kitabı bekliyorum

 127. Nusret dedi ki:

  Merhabalar, bilgilendirici ve çok güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık teşekkürler. Bende uzun zaman internette dolaşıp bize vakit kaybı yaşatacak ödeme yapmayan şirketlerle uğraşmak yerine, bu konuda tecrübe yapmış ve kendini kanıtlamış ürünlere yönelmeyi daha doğru buluyorum.

 128. Emre dedi ki:

  Bizi takip edin adlı yerden mail adresimi yazıp onayladım, facebook sayfanızı da beğendim. e-kitap ne zaman gelir acaba ..?

 129. gül dedi ki:

  FATİH BEY ücretli gözüktüğünden kitabımı indiremedim.yardımcı ormusunuz

 130. Burhan dedi ki:

  Takip ettim ve sayfayı beğendim. Anket Listesini alabilir miyim

 131. nuray dedi ki:

  fatih bey takip ettim ama anket listesi gelmedi yardımcı olabilir misiniz???

 132. nurhan zengin dedi ki:

  kayıt oldum maileme gelen linki tıkladım kayıt için bu yeterlim. Anket listesi kitabı maileme ne zaman gelir?

 133. ayşenur dedi ki:

  Denildiği gibi kayıt oldum .Facebook hesabından da sayfayı beğendim.Ne zaman gelir mailime acaba?Teşekkürler…

 134. Ela dedi ki:

  Kayıt oldum, mailiniz gelmedi, lütfen kontrol eder misiniz Fatih bey? iyi çalışmalar.

İnsanlar görüşlerini merak ediyor. Hadi bir yorum yaz;)

You must be logged in to post a comment.

ücretsiz pornohd pornobedava porno izle ifşa porno izle